Kontakt

Adresse:

Overlade Friskole og Børnehus
Skolegade 7, Overlade
9670 Løgstør

Ring til Friskolen: 7070 7169
Ring til Børnehuset: 2899 5211
Send os en mail på overladefriskole@gmail.com

Følg Overlade Friskole og Børnehus på Facebook

Husk også at tilmelde jer Forældresiden på Facebook, denne lukkede gruppe fungerer som en slags forældreintra



Kontakt personalet:

Ane-Louise Trip, skolesekretær
anelouise.overladefriskole@gmail.com

Anne Bach Linnemann, lærer
annej@overladefriskole.dk

Birthe Noer Ingemann, lærer
birthei@overladefriskole.dk

Claus Martin Burgdorf Skov, pædagog
clauss@overladefriskole.dk

Helle Stilling, pædagogisk assistent
helles@overladefriskole.dk

Holger Madsgaard Nielsen, lærer
holgern@overladefriskole.dk

Jakon Øvig Dyrberg, lærer
jakobd@overladefriskole.dk

Lene Pedersen, pædagogisk assistent
lenep@overladefriskole.dk

Lone Munk, afdelingsleder
lonem@overladefriskole.dk

Lone Rasmussen, lærer
loner@overladefriskole.dk

Trine Heilemann Bertelsen, pædagogmedhjælper
trineb@overladefriskole.dk

Troels Bergholt, skoleleder
troelsb@overladefriskole.dk