Kontakt

Adresse:

Overlade Friskole og Børnehus
Skolegade 7, Overlade
9670 Løgstør

Ring til Friskolen: 7070 7169
Ring til Børnehuset: 2899 5211
Send os en mail på overladefriskole@gmail.com

Følg Overlade Friskole og Børnehus på Facebook

Husk også at tilmelde jer Forældresiden på Facebook, denne lukkede gruppe fungerer som en slags forældreintra


Læs mere om Overlade Friskole og Børnehus via Vesthimmerlands kommunes hjemmeside, læs bl.a. hvordan du indskriver dit barn i Børnehuset eller tilmelder det friskolen.

Kontakt personalet:

Ane-Louise Trip, skolesekretær
anelouise.overladefriskole@gmail.com

Anne Bach Linnemann, lærer – BARSELSORLOV
annej@overladefriskole.dk

Annita Durup, pædagog
annitad@overladefriskole.dk

Birthe Noer Ingemann, lærer
birthei@overladefriskole.dk

Claus Martin Burgdorf Skov, pædagog
clauss@overladefriskole.dk

Ditte Fruergaard Andersen, afdelingsleder (starter i uge 43)

Helle Stilling, pædagogisk assistent
helles@overladefriskole.dk

Holger Madsgaard Nielsen, lærer
holgern@overladefriskole.dk

Jakon Øvig Dyrberg, lærer
jakobd@overladefriskole.dk

Lene Gravesen, pædagog
leneg@overladefriskole.dk

Lene Pedersen, pædagogisk assistent
lenep@overladefriskole.dk

Lone Rasmussen, lærer
loner@overladefriskole.dk

Mette Bystrup, pædagogmedhjælper
metteb@overladefriskole.dk

Sabrina Elisabeth Jeppesen, lærer (barselsvikar)
sabrinaj@overladefriskole.dk

Simon Jensen Dahl, lærer
simond@overladefriskole.dk

Troels Bergholt, skoleleder
troelsb@overladefriskole.dk