Kontakt

Adresse:

Overlade Friskole og Børnehus
Skolegade 7, Overlade
9670 Løgstør

Ring til Friskolens hovednummer: 7070 7169
Ring til Vuggestuen: 9282 2910
Ring til Børnehaven: 2899 5211
Ring til SFO: 2899 5215
Ring til Lærerværelset: 2899 5212 

Ring til Troels, skoleleder: 2899 5214
Ring til Ditte, afdelingsleder: 2899 5213

Send os en mail på overladefriskole@gmail.com

Følg Overlade Friskole og Børnehus på Facebook

Husk også at tilmelde jer Forældresiden på Facebook, denne lukkede gruppe fungerer som en slags forældreintra


Læs mere om Overlade Friskole og Børnehus via Vesthimmerlands kommunes hjemmeside, læs bl.a. hvordan du indskriver dit barn i Børnehuset eller tilmelder det friskolen.

Kontakt personalet:

Ane-Louise Trip, skolesekretær
anelouise.overladefriskole@gmail.com

Anne Bach Jørgensen, lærer 
annej@overladefriskole.dk

Anne-Marie Jeppesen, pædagog
annemariej@overladefriskole.dk

Anne-Mette Holm Jacobsen
mette-martin@hotmail.com

Annita Durup, pædagog
annitad@overladefriskole.dk

Claus Martin Burgdorf Skov, pædagog
clauss@overladefriskole.dk

Ditte Fruergaard Andersen, pædagog og afdelingsleder i børnehuset
dittea@overladefriskole.dk

Helle Stilling, pædagogisk assistent
helles@overladefriskole.dk

Holger Madsgaard Nielsen, lærer og buschauffør
holgern@overladefriskole.dk

Jakob Øvig Dyrberg, lærer
jakobd@overladefriskole.dk

Kamilla Højen Jepsen, lærer
kamillaj@overladefriskole.dk

Lene Pedersen, pædagogisk assistent
lenep@overladefriskole.dk

Lone Rasmussen, lærer
loner@overladefriskole.dk

Maria Pors Kristensen, pædagog
maria_pors@hotmail.com

Mette Bystrup, pædagogmedhjælper
metteb@overladefriskole.dk

Rikke Westmark, lærer
rikkew@overladefriskole.dk

Sabrina Elisabeth Jeppesen, lærer – BARSELSORLOV
sabrinaj@overladefriskole.dk

Simon Jensen Dahl, lærer
simond@overladefriskole.dk

Troels Bergholt, skoleleder
troelsb@overladefriskole.dk

 

Eller kontakt bestyrelsen her.