Klasselister

Lillegruppen (0., 1. og 2. klasse)

  • Alberte Gautesen (0. klasse)
  • Astrid Alette Sørensen (2. klasse)
  • Claudia Qvesehl Larsen (2. klasse)
  • Johan Møller (1. klasse)
  • Neo Sondrup Eliasen (1. klasse)
  • Nickie Linddal Dalgaard Jacobsen (2. klasse)
  • Signe Bak Overgaard (2. klasse)
  • Silje Busk Larsen (0. klasse)
  • Thea Elisabeth Højgaard Sørensen (2. klasse)
  • Wega Annabell Lund Warming (0. klasse)

Lillemellem (3. og 4. klasse)

  • Alisia Natasa Asandie (4. klasse)
  • Bertel Højgaard Sørensen (4. klasse)
  • Bianca Ana-Maria Perju (4. klasse)
  • Frank-Ole Kristensen (4. klasse)
  • Kristine Lemvig (3. klasse)
  • Malthe Riis Vadsholt (4. klasse)
  • Marcin Jaroslaw Jakubowski (4. klasse)
  • Mathias Kornum Jakobsen (3. klasse)
  • Mikkel Hinz-Berg Johannesen (3. klasse)
  • Molly Lydia Dalgaard Hansen (4. klasse)
  • Nikolaj Friis Larsen (4. klasse)
  • Nynne Agebeg Virenfeldt (4. klasse)
  • Tanja Hougaard (4. klasse)
  • Thea Hylleberg Olsen (3. klasse)
  • Victoria Isabella Jakobsen (4. klasse)

Storemellem (5. og 6. klasse)

  • Andreas Koefoed Myrup (6. klasse)
  • Casper Meldgaard Biil (6. klasse)
  • Cecilie Krogh Hansen (6. klasse)
  • Daniel Krogh Hansen (5. klasse)
  • Gustav Højgaard Sørensen (6. klasse)
  • Jeppe Agebeg Virenfeldt (6. klasse)
  • Kasper Musaeus Nielsen (6. klasse)
  • Kristoffer Qvesehl Larsen (5. klasse)
  • Lasse Føhns (5. klasse)
  • Lauge Riis Vadsholt (5. klasse)
  • Malthe Pedersen (6. klasse)
  • Marie Hylleberg (6. klasse)
  • Nicklas Benjamin Jakobsen (6. klasse)
  • Rasmus Frederik Mikkelsen (6. klasse)
  • Tanja Strømgaard Sørensen (6. klasse)
  • Torbjørn Soelberg Barslev (5. klasse)

Storegruppen (8. klasse)

  • Catrine Ella Lykkegaard Lassen (8. klasse)
  • Jesper Hyldgaard Nielsen (8. klasse)
  • Julia Antoniak (8. klasse)
  • Kathja Strømgaard Sørensen (8. klasse)
  • Krystian Kowalewski (8. klasse)
  • Lecia Tove Dalgaard Hansen (8. klasse)
  • Mathias Due Nordborg Madsen (8. klasse)
  • Natasja André Svendsen (8. klasse)
  • Rasmus Musaeus Nielsen (8. klasse)
  • Rasmus Søkbæk Wenzelsen (8. klasse)
  • Signe Ravnborg Andersen (8. klasse)
  • Simon Hald (8. klasse)